Bieżąca obsługa i awarie

 

Na bieżąco monitorujemy stan techniczny powierzonej nam nieruchomości oraz jej wyposażenia. Dbamy, by wszelkie niezbędne przeglądy, drobne naprawy i konserwacje zostały wykonane w wymaganym terminie. Pilnujemy, aby wszelkie przeglądy zostały wykonane przez profesjonalistów. W przypadku wystąpienia niespodziewanych awarii reagujemy natychmiastowo! 

 

Choć doświadczenie życiowe uczy nas, że „licho nie śpi”, a „złośliwość rzeczy martwych” objawia się awariami w najmniej oczekiwanym momencie, oddając mieszkanie pod naszą opiekę nie musisz się tym martwić. Jako praktycy najmu, wielokrotnie mieliśmy do czynienia z różnymi usterkami i nagłymi problemami technicznymi, stąd też potrafimy szybko i sprawnie je usuwać.

 

Po otrzymaniu zawiadomienia o awarii szybko oceniamy sytuację i próbujemy ustalić, co jest główną przyczyną kłopotów i jak możemy temu zaradzić. Następnie wysyłamy do mieszkania odpowiedniego fachowca, który naprawia szkodę. Działamy najszybciej, jak tylko jest to możliwe, także w godzinach wieczornych i nocnych oraz w dni wolne od pracy. Gdy sytuacja zostaje opanowana przystępujemy do ustaleń po czyjej stronie leżą koszty usunięcia awarii.