Umowa

Podpisanie umowy najmu jest kluczowym aspektem procesu wynajmowania mieszkania. Jest to dokument wiążący obie strony transakcji. Spory i konflikty, które mogą powstać w trakcie najmu, są rozwiązywane właśnie na podstawie umowy najmu oraz w oparciu o ustawę o ochronie praw lokatorów i przepisy kodeksu cywilnego. 

Nasza firma proponuje Klientom najbezpieczniejszą umowę najmu tzw. najem okazjonalny. Ten szczególny rodzaj dokumentu dodatkowo zabezpiecza wynajmującego przed nierzetelnym najemcą. Taka umowa zawierana jest na czas określony, więc Klient zyskuje pewność, że dany najemca będzie mieszkał w jego mieszkaniu przez z góry określony czas, co niweluje ryzyko powierzenia nieruchomości komuś, kto szuka mieszkania na tydzień lub dwa, aby przeczekać np. trudną sytuację życiową. Najemca zobowiązuje się do zwrotu mieszkania po wygaśnięciu umowy, jak również wskazuje lokal, do którego się wyprowadzi, w przypadku zerwania umowy najmu.

Powierzając mieszkanie naszej firmie, masz pewność, że umowa jaką zawierasz jest bezpieczna i nie będą na Ciebie czekać żadne niemiłe niespodzianki ze strony lokatorów.