O nas

Dandera to niewielka, rodzinna, ale profesjonalna firma.

 

Z rynkiem najmu jesteśmy związani od 2007 roku – wówczas kupiliśmy i wynajęliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Jesteśmy przede wszystkim praktykami i zarządzania wynajmem nauczyliśmy się metodą „prób i błędów”. Można powiedzieć, że aby zdobyć doświadczenie w tej branży, testowaliśmy różne rozwiązania na „własnej skórze”.

dandera zespol

 

Ostatnie 10 lat, kiedy zajmowaliśmy się wynajmowaniem mieszkań, obfitowało w ciekawe przeżycia, a zarządzanie najmem stało się dla nas sposobem na życie. W tym czasie poradziliśmy sobie z ogromną ilością problematycznych spraw i awarii, które pojawiają się w trakcie najmu. Nabraliśmy przez to wprawy w rozwiązywaniu kłopotów, zarówno z najemcami, jak i z administracją budynków. Tym bezcennym doświadczeniem dzielimy się z naszymi klientami, zdejmując z ich barków wszelkie trudy i troski związane z najmem.

 

W 2016 roku zainwestowaliśmy w nasze pierwsze mieszkanie typowo „pod wynajem”. Urządziliśmy je zaledwie w 8 tygodni, a wynajęliśmy już po 6 godzinach! Wtedy też zrodził się pomysł, by posiadaną wiedzę i umiejętności przekuć we własną firmę! Tak właśnie powstała Dandera.

 

Powierzając nam mieszkanie masz pewność, że zaopiekujemy się nim jak naszym własnym.

 

Nasze motto to słowa Warrena Buffett’a: „Inwestuj w siebie lub w nieruchomości”.

 

My stawiamy na jedno i drugie!!!