+48 662 93 52 54

biuro@dandera.pl

UMÓW SIĘ

O nas

O NAS

18 lat doświadczenia

Dandera to niewielka, rodzinna, ale profesjonalna firma.

Z rynkiem najmu jesteśmy związani od 2007 roku – wówczas kupiliśmy i wynajęliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Jesteśmy przede wszystkim praktykami i zarządzania wynajmem nauczyliśmy się metodą „prób i błędów”. Można powiedzieć, że aby zdobyć doświadczenie w tej branży, testowaliśmy różne rozwiązania na „własnej skórze”.

Ostatnie 10 lat, kiedy zajmowaliśmy się wynajmowaniem mieszkań, obfitowało w ciekawe przeżycia, a zarządzanie najmem stało się dla nas sposobem na życie. W tym czasie poradziliśmy sobie z ogromną ilością problematycznych spraw i awarii, które pojawiają się w trakcie najmu. Nabraliśmy przez to wprawy w rozwiązywaniu kłopotów, zarówno z najemcami, jak i z administracją budynków. Tym bezcennym doświadczeniem dzielimy się z naszymi klientami, zdejmując z ich barków wszelkie trudy i troski związane z najmem.

W 2016 roku zainwestowaliśmy w nasze pierwsze mieszkanie typowo „pod wynajem”. Urządziliśmy je zaledwie w 8 tygodni, a wynajęliśmy już po 6 godzinach! Wtedy też zrodził się pomysł, by posiadaną wiedzę i umiejętności przekuć we własną firmę! Tak właśnie powstała Dandera.

Zobacz mieszkania
Nasze motto to słowa Warrena Buffett’a: 

„Inwestuj w siebie lub w nieruchomości”

My stawiamy na jedno i drugie!!!

Powierzając nam mieszkanie masz pewność, że zaopiekujemy się nim jak naszym własnym.

Zobacz nasza ofertę

Grzegorz

Współzałożyciel Dandera i jednocześnie właściciel firmy. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań w sektorze B2B. Jest licencjonowanym pośrednikiem i zarządcą nieruchomości, współwłaścicielem kilku mieszkań na wynajem w Krakowie. Człowiek o niewyczerpanych zasobach cierpliwości, który znajduje optymalne rozwiązanie każdej sytuacji.

Prywatnie fan czarnego sportu, miłośnik dalekich podróży i entuzjasta gier planszowych.

Monika

Współzałożycielka Dandera. Z wykształcenia doktor nauk medycznych i biotechnolog. Od 2007 roku związana z rynkiem najmu, właściciel i współwłaściciel kilku mieszkań na wynajem w Krakowie. Niezwykle zaangażowana i rzetelna w dbaniu o interesy zarówno Klientów jak i Najemców.

Prywatnie miłośniczka gier planszowych i dalekich podróży.

Dołącz do nas

Opinie

Sprawdź, co inni mówią o Nas!

Magdalena Skwarczyńska-Zuch
Magdalena Skwarczyńska-Zuch
2023-09-05
Z firmą Dandera współpracuję od 2019 roku, wynajmując mieszkanie w Krakowie - polecam tę Firmę ze względu na pełen profesjonalizm Pana Grzegorza i Pani Moniki. Każda sytuacja wymagająca jakiegoś działania z ich strony spotyka się z bardzo szybką reakcją. Wszystkie informacje dotyczące kwestii finansowych są przekazywane w sposób jasny i przejrzysty, rozliczenia dokonywane są bardzo rzetelnie. Jeśli ktoś oczekuje profesjonalnej obsługi przy wynajmie mieszkań, w firmie Dandera to znajdzie. Polecam!
Katarzyna Sarad
Katarzyna Sarad
2023-09-04
Bardzo polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy związanej z najmem mieszkania. Od lat cieszę się doskonałą współpracą. Firma Dandera jest zaangażowana, kompetentnie doradza w sprawie najmu i zawsze stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu.
Roma Bugiel
Roma Bugiel
2023-09-04
Wspolpracujemy od ponad roku, niesamowicie profesjonalne podejscie oraz rewelacyjny kontakt. Indywidualne podejscie do klienta, ma sie poczucie ze Panstwo Dandera zajmuja sie nieruchomoscia "jak swoja". Bardzo polecam !
Karol Juśkiewicz
Karol Juśkiewicz
2023-08-31
Polecam współpracę z Panią Moniką i Panem Grzegorzem :) Wszystko przebiega sprawnie i komunikacja jest naprawdę dobra
Agnieszka SH
Agnieszka SH
2023-08-27
Serdecznie polecam usługi firmy DANDERA. Współpracujemy kilka lat i mogę powiedzieć, że Firma działa bardzo profesjonalnie. Wszystko zawsze załatwione na czas i rzetelnie rozliczone. Mamy też bardzo dobry, stały kontakt e-mailowy i telefoniczny :)
Ewa wiech
Ewa wiech
2023-08-25
Serdecznie polecam. Z firmą Dandera współpracuję od 2019 roku. Na tej podstawie z pełną odpowiedzialnością mogę ich polecić jako w pełni profesjonalną firmę świadczącą usługi zwiazane z zarządzaniem wynajmu mieszkania.
Aneta Karczmarczyk
Aneta Karczmarczyk
2023-08-25
Z całą pewnością polecam tę firmę. Znakomita obsługa klienta i niezawodność w każdej sytuacji. Można na nich liczyć!
Jacek Mularczyk
Jacek Mularczyk
2023-08-24
Z Firmą Dandera Współpracuje już parę lat. Wszystko jest załatwiane absolutnie profesjonalnie .Kontakt z panem Grzegorzem i panią Moniką jest bardzo łatwy i miły.Polecam Firmę Dandera każdemu właścicielowi nieruchomości.
Jarosław Motyka
Jarosław Motyka
2023-08-24
Polecam firmę Dandera. Bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa, szybkie rozwiązywanie napotkanych trudności.
Maksym Urbanowicz
Maksym Urbanowicz
2023-08-24
Wynajmuję mieszkanie za pośrednictwem firmy Dandera już od 2 lat i jako wynajmujący jestem bardzo zadowolony. Pani Monika i Pan Grzegorz są niezwykle mili i bardzo pomocni, pomagali nam właściwie w każdej dotyczącej mieszkania sprawie błyskawicznie i nigdy nie mieliśmy żadnych kłopotów z komunikacją, wynajmowanym mieszkaniem, ani kwestiami formalnymi. Zdecydowanie polecam!

Administrowanie nieruchomościami w Krakowie?

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami